0
K pokladně

BONITAS BIO Dýňový olej

250 ml
Běžná cena
239,90 Kč 959,60 Kč/l

Značka: BONITAS

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Úžasně chutný dýňový olej z nepražených dýňových semínek.

Skvělý jak do teplé, tak studené kuchyně.

O BONITAS
Parta milovníků chutného jídla se spojila a dnes vede dobře zavedenou značku Bonitas. Značku Bonitas poprvé ukázali světu v roce 2012. Na trh přinesli řadu produktů konzervovaného ovoce a zeleniny. Bonitasu předcházely dlouhodobé zkušenosti s obchodem a potravinami. Ročně navštíví desítky výstav a festivalů. Sledují trendy. Procestovali celý svět a osobně navštívili mnoho dodavatelů. Vybrali jen ty nejlepší. V roce 2014 lehce upravili směr značky a na trh přinesli vynikající řadu Bio výrobků. Samotný název Bonitas pochází z latiny a je odvozen ze slova krása a pochoutka. Firma prosazuje filozofii "můžete jíst očima", výrobky Bonitas proto představují perfektní propojení chuti a krásy.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladničce. Případná usazenina není na závadu výrobku.  
Název a adresa výrobce
King Food Bohemia, s.r.o., Husinecká 903/10, 130 00 Praha 3, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% panenský dýňový olej lisovaný za studena*, *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 3760 kJ
Energetická hodnota 900 kcal
Tuky 100 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008510