0
K pokladně

BONITAS Himalájská růžová sůl jemná

500 g
Akční cena 24,90 Kč
od 4 ks
27,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
31,90 Kč 63,80 Kč/kg

Značka: BONITAS

Země původu:
Pákistán
Popis produktu

Bohatá na minerální látky s nádherným, růžovým zbarvením himalájska sůl představuje nejčistší formu soli na světě. Vhodná také do koupelí. 

O výrobci

Parta milovníků chutného jídla se spojila a dnes vede dobře zavedenou značku Bonitas. Značku Bonitas poprvé ukázali světu v roce 2012. Na trh přinesli řadu produktů konzervovaného ovoce a zeleniny. Bonitasu předcházely dlouhodobé zkušenosti s obchodem a potravinami. Ročně navštíví desítky výstav a festivalů. Sledují trendy. Procestovali celý svět a osobně navštívili mnoho dodavatelů. Vybrali jen ty nejlepší. V roce 2014 lehce upravili směr značky a na trh přinesli vynikající řadu Bio výrobků. Samotný název Bonitas pochází z latiny a je odvozen ze slova krása a pochoutka. Firma prosazuje filozofii "můžete jíst očima", výrobky Bonitas proto představují perfektní propojení chuti a krásy. 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +25°C a relativní vlhkosti do 70%.
Název a adresa výrobce
King Food Bohemia, s.r.o., Husinecká 903/10, 130 00 Praha 3, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kamenná sůl. Obsah NaCl v sušině 98%.Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy, sóju.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Sůl 95 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008488