0
K pokladně

BONITAS BIO Rýže basmati bílá

500 g
Běžná cena
89,90 Kč 179,80 Kč/kg

Značka: BONITAS

Země původu:
Pákistán
Popis produktu

Jeden z nejušlechtilejších druhů rýže.

Původem z Pákistánu je tato ušlechtilá odrůda pěstována v oblastech zavlažoványch vodou z ledovců. Po uvaření se nelepí, skvěle chutná jako příloha k prakticky všem jídlům a to jak k exotickým, tak evropským.

NÁVOD K PŘÍPRAVĚ
Rýži propláchněte a vařte v poměru 1:2 (rýže : voda) a vařte po dobu cca 20 minut.

O BONITAS
Parta milovníků chutného jídla se spojila a dnes vede dobře zavedenou značku Bonitas. Značku Bonitas poprvé ukázali světu v roce 2012. Na trh přinesli řadu produktů konzervovaného ovoce a zeleniny. Bonitasu předcházely dlouhodobé zkušenosti s obchodem a potravinami. Ročně navštíví desítky výstav a festivalů. Sledují trendy. Procestovali celý svět a osobně navštívili mnoho dodavatelů. Vybrali jen ty nejlepší. V roce 2014 lehce upravili směr značky a na trh přinesli vynikající řadu Bio výrobků. Samotný název Bonitas pochází z latiny a je odvozen ze slova krása a pochoutka. Firma prosazuje filozofii "můžete jíst očima", výrobky Bonitas proto představují perfektní propojení chuti a krásy.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +25°C a relativní vlhkosti do 70%.
Název a adresa výrobce
King Food Bohemia s.r.o., Husinecká 903/10, Praha - Žižkov 130 00
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 265 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 247 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rýže basmati bílá *, *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1474 kJ
Energetická hodnota 347 kcal
Tuky 1.2 g
Sacharidy 76.9 g
Bílkoviny 7.5 g
Sůl 0.013 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008476