0
K pokladně

Astrid Soft Skin Zjemňující čisticí pleťová voda

200 ml
Běžná cena
84,90 Kč 424,50 Kč/l

Značka: Astrid

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Zjemňující čisticí pleťová voda pro suchou a  citlivou pleť účinně odstraňuje zbytky nečistot z pleti, nevysušuje ji a napomáhá ji chránit před dehydratací. Složení obohacené o minerály a D-panthenol, které pomáhají zachovat pleť hladkou a vláčnou, poskytuje pleti dokonalý komfort a zdravý vzhled.

Čistí, tonizuje a osvěžuje. Nevysušuje pleť. Minerály a D-panthenol. Pro suchou a citlivou pleť.


O značce

František Prochaska otevírá v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začíná vyrábět své první toaletní mýdlo.

Mladý podnikatel je úspěšný, staví nový výrobní provoz a záhy navazuje spojení s francouzskými výrobci esencí a pařížskými odborníky v oboru parfumerie. Načež sám začíná vyrábět kosmetické zboží, které se do té doby dováželo právě z Francie. Firma Prochaska se tak stává vůbec první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku a jednou z nejstarších kosmetických firem východně od Rýna a severně od Alp.

Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí, které přináší vaší pokožce tu nejlepší péči a ochranu.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua,Propylene glycol,PEG-40 hydrogenated castor oil,Panthenol,Allantoin,Lactic acid,Glycerin,Soluble collagen,Glycogen,Hydrolyzed elastin,Sorbic acid,Sodium succinate,Zinc gluconate,Magnesium aspartate,Copper gluconate,Parfum,Tetrasodium EDTA,Sodium hydroxide,Phenoxyethanol,Chlorophenesin,Butylphenyl methylpropional,Linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008087