0
K pokladně

Harmony Prima Krepové ubrousky bílé 33x33 cm

100 ks
Běžná cena
34,90 Kč 0,35 Kč/ks

Značka: Harmony

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Prima Krepové ubrousky bílé 33x33 cm, jednovrstvé.
100ks v balení.

Nepostradatelná součást kuchyně i jídelny - ubrousky.
Stolování bez látkových či papírových ubrousků si už v dnešní době nedovedeme představit. Ubrousky jsou také velkým pomocníkem v kuchyni, například při smažení.
Ubrousky, mimo jiné, neplní pouze funkci užitečnou ale i estetickou, na trhu můžete najít nepřeberné množství barev a vzorů, které skvěle doladí interiér vaší jídelny i kuchyně, rozveselí oslavu nebo grilovačku s přáteli.

Dobrou chuť! A nezapomeňte na ubrousky!

O ZNAČCE

…říká se, že na místě Harmaneckých papíren se v minulosti nacházelo jezírko, ve kterém se usadily labutě. „Bílá labuť“ je od roku 1829 spojována s historií papíren i jako součást nejstarší registrované ochranné známky na Slovensku. Je symbolem čistoty, vznešenosti, elegance a doprovází značku Harmony až dodnes. Produkty Harmony jsou citlivé a bezpečné k pokožce i přírodě s důrazem na jemný detail a osloví vás svou čistotou a elegancÍ.

Název a adresa výrobce
SHP BOHEMIA s.r.o., Průmyslová 566/5, Praha 10, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Celulóza 100%.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008051