0
K pokladně

HiPP BIO Zelenina a rýže s kuřecím masem

125 g
Doporučená cena
46,90 Kč
39,90 Kč 319,20 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

HiPP BIO Zelenina a rýže s kuřecím masem - masozeleninový příkrm. Příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám miminek. Bez přídavku soli - obsah soli je daný obsahem sodíku. Omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje – pro vývoj mozku a nervových buněk.

Vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce.

Příprava

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnce. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Ověřte teplotu.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Skladovací podmínky
teplota: do 24°C Skladovací podmínky: Trvanlivé
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelenina* 45 % (mrkev*, hrášek*, rajčata*, cibule*), voda, vařená rýže* 22 %, kuřecí maso** 8 %, řepkový olej* 1,7 %. *z ekologického zemědělství

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 273 kJ
Energetická hodnota 81 kcal
Tuky 3.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 6.9 g
Z toho cukry 1.5 g
Bílkoviny 2.5 g
Sůl 0.3 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 4. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007958