0
K pokladně

HiPP Babysanft Dětské pleťové mléko s bio mandlovým olejem

350 ml
Běžná cena
149,90 Kč 428,29 Kč/l

Značka: HiPP

Země původu:
Švýcarsko
Popis produktu

Dětské pleťové mléko s bio mandlovým olejem. Vhodná šetrná péče také pro pokožku dospělých. Vyvinuto s cílem redukovat rizika vzniku alergií. Bez PEG emulgátorů, bez parabenů, neobsahuje živočišné suroviny. Mléko obsahuje BIO mandlový olej, který pečuje a navrací pokožce bohatou vlhkost. Rychle se vstřebává a zachovává pokožku jemnou a dětsky svěží.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Skladovací podmínky
Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při: 10 °C až +25 °C.
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, HelianthusAnnuus Hybrid Oil, Glycerin, GlycerylStearateCitrate, ButyrospermumParkiiButter, EthylhexylStearate, DiethylhexylCarbonate, Prunus Amygdalus DulcisOil, HydrogenatedCoco-Glycerides, Panthenol, TocopherylAcetate, Xanthan Gum, CaprylylGlycol, SodiumAnisate, SodiumLevulinate, GlycerylStearate, CetylAlcohol, Parfum.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007872