0
K pokladně

HiPP BIO špagety v boloňské omáčce

190 g
Doporučená cena
63,90 Kč
57,90 Kč 304,74 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

Pro bezpečnou a vyváženou stravu dítěte. Bez přídavku soli. Bez aromat a konzervačních látek. Bez barviv a zahušťovadel. Bez přídavku mléčných výrobků. Nakouskováno - důležité pro naučení správného žvýkání. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny - důležité pro mozek a nervové buňky. S bio řepkovým olejem - doporučováno vědeckým instituttem. Příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám miminek. Bez přídavku soli - obsah soli je daný obsahem sodíku. Omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje – pro vývoj mozku a nervových buněk.

Vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce.

Příprava

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnce. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Ověřte teplotu.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

 

Skladovací podmínky
Skladujte a uchovejte při teplotě +10 °C až +25 °C. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 24 hod.   
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelenina* 57 % (rajčata* 28 %, mrkev*, pastiňák*, cibule*), Namleté vařené nudle* (mouka z tvrdé pšenice) 32 %, Hovězí maso* 5 %, Řepkový olej* 2,1%. Koření* *Z ekologického zemědělství. Obsahuje obiloviny obsahující lepek.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 300 kJ
Energetická hodnota 72 kcal
Tuky 2.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 8.2 g
Z toho cukry 1.9 g
Bílkoviny 2.5 g
Sůl 0.05 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 4. měsíce

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007846