J.P. Chenet 0.0% White Nealko

250 ml
74
299,60Kč/l
0 ks
0,00 Kč

Značka: J.P. Chenet

Země původu:
Francie

Obvyklá trvanlivost: 365 dní

Popis produktu

Aromatizovaný nápoj na bázi odalkoholizovaného vína nabízí skvělou alternativu pro ty, kteří se vyhýbají alkoholu, ale přesto si chtějí vychutnat chuť vína. Má zlatou barvu se světle zelenými odlesky. Ve vůni jde cítit exotické ovoce, mandle a citrusy. Je skvělé pro ty, kteří hledají možnost si užít víno bez účinků alkoholu. Díky svému balení o objemu 0,25 l je i praktické pro menší příležitosti nebo jako ochutnávku.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu a suchu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 365 dní

Minimální trvanlivost produktu: 31 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ddalkoholizované víno (hrozny, regulátory kyselosti: kyselina vinná (l(+)-), kyselina jablečná, stabilizátor: celulózová guma, antioxidanty: siřičitany), rektifikovaný zahuštěný hroznový mošt, stabilizátor: arabská guma, kyselina: kyselina citrónová, přírodní aromata, konzervanty (sorban draselný, siřičitany, dimethyldikarbonát).

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva bílá
Oblast Ostatní
Obsah cukru polosladké

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1145132