Loklok Kombucha Originál plech

330 ml
79
242,12Kč/l
0 ks
0,00 Kč

Značka: Loklok

Země původu:
Česká republika
Země provenience:
Česká republika

Obvyklá trvanlivost: 75 dní

Popis produktu

Svěží perlivé povzbuzení, které vás pozve napít se znovu. Pravý cejlonský čaj se projevuje svou typickou chutí s jemnými náznaky dřevitých tónů. Tato Loklok kombucha Originál stane se vaším jemným povzbuzením po jídle, po sportu, nebo jen tak pro radost. 100% přírodní suroviny, 100% přirozený postup, certifikovaná živá probiotika. Nikdy neobsahuje umělé příchutě, barviva ani konzervanty.I když obsahuje živé probiotické kultury, Loklok na rozdíl od jiných kombuch nemusíte neustále chladit.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo přímé sluneční světlo.
Název a adresa výrobce
Loklok, s.r.o., Rooseveltova 8, 602 00, Brno
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 75 dní

Minimální trvanlivost produktu: 31 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Čajový výluh (filtrovaná voda, čaj), třtinový cukr, kombuchová kultura bakterií a kvasinek, citronová tráva, citronová šťáva, oxid uhličitý, probiotické bakterie Bacillus Coagulans MTCC 5856

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 67 kJ
Energetická hodnota 16 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 4 g
Z toho cukry 4 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Země

Země provenience Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1141075