Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Hami Zeleninové ratatouille s kuřetem , 10+

250 g
Běžná cena
52,90 Kč 211,60 Kč/kg

Značka: Hami

Země původu:
Polsko
Dárek | Košík.cz

lunch box modrý Nakupte označené produkty HAMI minimálně za 249 kč a získáte lunchbox jako dárek. Maximálně jeden dárek do nákupu.

Popis produktu

Sterilovaný masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 12. měsíce věku.

O výrobci

Původně tradiční česká značka Hami je dnes součástí společnosti Nutricia. Vyhoví potřebám nejmenších dětí až po dobu, kdy se dostanou do předškolního věku. Receptury mají takové složení, aby prospívalo vývoji dítěte. Výrobky od Hami jsou vždy z kvalitních surovin a bezpečné.

Příprava

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již nepřechovávejte. Nepoužívejte kovovou lžičku.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 5 - 25°C.
Název a adresa výrobce
Nutricia a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, ČR
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Rajčatové pyré 31,2 %, Rýže 19 %, Voda, Kuřecí maso-stehno 10 %, Mrkev 9 %, Pórek 5 %, Červená paprika 3 %, Cibule, Bezlepkový pšeničný škrob, Řepkový olej, Petrželová nať, Sušený česnek, Oregano.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 292 kJ
Energetická hodnota 69 kcal
Tuky 1.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 10.2 g
Z toho cukry 2.3 g
Vláknina 1.1 g
Bílkoviny 2.7 g
Sůl 0.025 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 10. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007730