0
K pokladně

HEETS Ambersel 20´s

Běžná cena
120,00 Kč 120,00 Kč/ks

Značka: HEETS

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Popis produktu

HEETS Ambersel

Pražená tabáková směs s jemnými dřevitými tóny. Tabákové náplně HEETS jsou určeny pouze pro použití s IQOS 3 DUO a zařízeními předchozích generací. V každé krabičce je 20 tabákových náplní.

UPOZORNĚNÍ Ministerstvo zdravotnictví varuje: Kouření způsobuje rakovinu.

Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

O ZNAČCE

Objevte svět IQOS
Naše výrobky bez kouře nabízí lepší alternativu ke kouření cigaret. K dispozici je řada vědecky založených výrobků bez kouře, včetně elektronických cigaret a nahřívaného tabáku. S IQOS vám pomůžeme na cestě k lepší budoucnosti.

Prozkoumejte naše IQOS portfolio
Produkty IQOS se používají intuitivně a nabízejí vylepšený smyslový zážitek s vynikající kvalitou a zákaznickou podporou, na kterou se můžete spolehnout. Přidejte se k více než 14 milionům dospělých kuřáků, kteří přešli na IQOS z tradičních cigaret.

IQOS – Skutečná alternativa cigaret
IQOS nabízí výběr skutečných alternativ k cigaretám. Ať už jsou to IQOS zařízení k nahřívání tabáku nebo elektronická cigareta IQOS VEEV, naše portfolio nabízí řadu různých alternativ ke kouření.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1122106