0
K pokladně

Woolite Keratin Therapy Color Fruity

60 dávek
Doporučená cena
329,00 Kč
259,90 Kč 4,33 Kč/dávka

Značka: Woolite

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Woolite Keratin Therapy Color Fruity účinně pere a pomáhá chránit prádlo před vyblednutím či zabarvením a zachovává déle nový vzhled. 

Nová varianta s vůní ovoce. Aktivní složení s keratinem chrání vlákna před poškozením. Zachycuje barviva, a tím zamezuje obarvení světlejších oděvů. Woolite je jediný tekutý prací přípravek s keratinem! 

Vychutnejte si bezchybný vzhled oblečení déle než kdykoli předtím. Woolite Keratin Therapy pro čisté prádlo bez poškození. Oblečení je během každého praní vystaveno tření, které může vést ke ztrátě jeho tvaru a barvy nebo ke vzniku nevzhledných žmolků. Chraňte své prádlo před poškozením s řadou pracích přípravků Woolite Keratin Therapy obohacenou o keratin. Aktivní složení účinně chrání a uhlazuje vlákna. Pro ještě delší radost ze svého oblíbeného oblečení!

Woolite Keratin Therapy na barevné je prací přípravek vhodný pro všechny typy oblečení, které chrání před:

  • Ztrátou barvy
  • Ztrátou tvaru
  • Žmolkováním                                                        

Proč používat Woolite Keratin Therapy?
- aktivní složení s keratinem
- chrání tkaniny před poškozením během praní
- zachovává intenzitu barev
- chrání barvy před blednutím
- účinně odstraňuje skvrny
- účinný od 30 °C

Použití: Vždy dodržujte pokyny pro praní dle štítku na oblečení a nové oblečení perte odděleně. Prací přípravek dávkujte do přihrádky k tomu určené nebo jej umístěte přímo do bubnu pračky. Zvolte prací program, pračku zapněte a nechte gel působit.

Adresa dodavatele
RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o Atrium Flora - vchod B, Vinohradská 151, 130 00 Praha 3, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdla, enzymy, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone, parfém, linalool, limonene, geraniol, citronellol.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1112242