0
K pokladně

Davidoff Reshape White

Běžná cena
150,00 Kč 150,00 Kč/ks

Značka: Davidoff

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Davidoff Reshape White 

Davidoff Reshape White, 20 ks

UPOZORNĚNÍ

Ministerstvo zdravotnictví varuje: Kouření způsobuje rakovinu.

Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Společnost Imperial Brands
Patříme mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu, kde působíme již více než 25 let.

Jsme hrdí na to, že do našeho portfolia značek patří cigarety Davidoff, West, P&S, Gauloises Blondes, R1 Blue, Ernte 23, Reval, Cabinet, Superkings, L&B, tabáky Golden Virginia, Drum, P&S, West, doutníčky Vegafina a dutinky Route 66 a P&S. Produkty nové generace jsou na českém trhu v tuto chvíli zastoupeny značkou vaporizérů blu a značkou beztabákových nikotinových polštářků ZoneX.

Naše společnost působí na českém trhu od 1.12.2004, kdy převzala německý koncern Reemtsma, který v České republice působil od roku 1993. Původními značkami cigaret Reemstmy byly právě Davidoff a West.

Ke konci roku 2019 mění naše společnost pro interní a externí komunikaci název na Imperial Brands. Změna názvu společnosti úzce souvisí s rozšířením portfolia výrobků o produkty nové generace, a to v rámci našeho poslání vyjádřeného heslem „VYTVÁŘÍME NĚCO LEPŠÍHO PRO KUŘÁKY NA CELÉM SVĚTĚ.“

Adresa dodavatele
GECO, a.s., Pod Čimickým hájem 190/11, 181 21 Praha 223, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1112080