0
K pokladně

BabyBio BIO Brassé z kokosového mléka mango ananas 2x130 g

2 ks
Původní cena
109,00 Kč
85,90 Kč 42,95 Kč/ks

Značka: BabyBio

Země původu:
Francie
Popis produktu

Bio příkrm (brassé) od 6 měsíců ze 100% rostlinného mléka. Bez laktózová alternativa k mléčným dezertům vyrobeným z mléka živočišného původu.

BIO mléčný příkrm (brassé) od 6 měsíců ze 100% rostlinného mléka. Kombinace kokosového bio mléka ze Srí Lanky, manga a ananasu. Bez laktózová alternativa k mléčným dezertům vyrobeným z mléka živočišného původu. Bohatý zdroj vlákniny, bílkovin, vitamínů i minerálů.

Organický dezert z rostlinného mléka.

Ekologické balení ve dvou skleničkách, každá z nich s obsahem 130 g, pro optimální rozložení porcí. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

A něco navíc? Nová nabídka brassé od Babybio ve skleničkách zahrnuje 8 druhů mléčných dezertů. Každý z nich nabízí autentickou originální chuť. Svěží a lahodné chutě brassé Babybio si Vaše děťátko zamiluje.
Neobsahuje uměle přidaný cukr.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Příprava: Podávejte při pokojové teplotě. Nepřidávejte cukr. 

Adresa dodavatele
Bohemia Organics s.r.o., Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Minimální trvanlivost do data uvedeného na horní části obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření ihned spotřebujte.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kokosové mléko* 20 % (kokosový ořech*, voda), mango* 20 %, ananasová šťáva* 20 %, jablka* 18 %, voda, rýže z Camargue* CHZO** 6,3 %, koncentrovaná citrónová šťáva*, bez přidaného cukru***, bez lepku, *složky ekologického zemědělství, **chráněné zeměpisné označení,***obsahuje přirozeně se vyskytující cukry

Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 370 kJ
Energetická hodnota 88 kcal
Tuky 3.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.4 g
Sacharidy 12 g
Z toho cukry 6.7 g
Vláknina 1 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 0.01 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1111930