0
K pokladně

Chio Dip Hot Cheese

200 g
Běžná cena
69,90 Kč 349,50 Kč/kg

Značka: Chio

Země původu:
Německo
Popis produktu

Jemně pálivá sýrová omáčka.

Milovníky ostřejších chutí jistě potěší tento pálivý dip se sýrovou příchutí. 

Dejte chipsům nový rozměr.

O značce:

Legendární Chio chipsy začala v roce 1962 vyrábět rodina von Opel z Německa. Název vznikl spojením prvních písmen jmen rodinných příslušníků – Carla, Heinze a Irmgarda von Opel. A dnes se stalo Chio symbolem dobré zábavy.

Chio si v průběhu let získalo velkou oblibu. Je druhou největší značkou Intersnacku a jeho výrobky se prodávají ve více než 15 zemích Evropy. Milovníci těchto snacků si mohou vedle klasických chipsů vybrat z široké řady výrobků, která zahrnuje Tortillas chipsy, Chio speciality, pečené snacky, popcorny nebo oříšky s příchutí.

Adresa dodavatele
Intersnack a.s. Choustník 164 391 18 Choustník
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 187 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 187 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, sýr (9%), modifikovaný škrob, paprika (6%), řepkový olej 15%, maltodextrin, kousky rajčat v rajčatovém protlaku (rajčata, rajčatový protlak, sůl, kyselina citrónová), mléčná bílkovina, emulgátor (estery mono a diglyceridů mastných kyselin e), zahušťovadlo xanthan, cukr, máslo, sušené polotučné mléko, sušená syrovátka, extrakt z kvasnic, koření, extrakt z koření, tavicí soli (citronany sodné, fosforečnan sodný, polyfosfát), jodizovaná sůl, zvýrazňovač chuti (glutaman sodný), hříbkový prášek, palmový olej, aroma (obsahuje sóju a pšenici), feferonky, kyselina octová, sůl, barvivo (karoten).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 600 kJ
Energetická hodnota 144 kcal
Tuky 8.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.6 g
Sacharidy 15 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 1.8 g
Sůl 2 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1111609