0
K pokladně

Perrier sklo

330 ml
Běžná cena
39,90 Kč 120,91 Kč/l

Značka: Perrier

Země původu:
Francie
Zákonný název
sycená minerální voda Perrier
Popis produktu

Minerální voda Perrier

Francouzská minerální voda Perrier obsahuje pouze minerální soli a přírodní CO2. Skvěle uhasí žízeň, osvěží tělo a mysl bez cukru a zbytečných kalorií. Perrier je díky jedinečnému efektu bublin prvotřídní alternativou k syceným nealkoholickým nápojům.

O PERRIER

Elegantní, šumivý a osvěžující, to je Perrier. Pochází z Vergèze na jihu Francie, kde v roce 1893 začal příběh Perrier. V roce 1898 se Dr. Louis Perrier stal majitelem pramenu, který později získal jeho slavné jméno. Když se řekne Perrier řada lidí si představí elegantně tvarovanou láhev v ikonické zelené barvě a osvěžující chuť plnou šumivých bublinek.

V průběhu let se Perrier stal ikonickou značkou známou po celém světě, která je po dlouhou dobu úzce spjata se světem mixologie. Od počátku 90. let je Perrier součástí barové kultury a tvoří neodmyslitelnou složku nejslavnějších koktejlů na světě.

Perrier je již od roku 1978 hrdým oficiálním partnerem Roland Garros. Ačkoli počátky tohoto jedinečného partnerství sahá až do roku 1928.

Pro zajímavost v roce 2013 oslavil Perrier 150. výročí svého založení limitovanou edicí lahví inspirovaných Andym Warholem.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Název a adresa výrobce
N.W.S.SUD, BP 43, 30310 VERGÉZE, Francie

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1111518