0
K pokladně

Eva Natura Hydratační koupelová sůl s lněným biokomplexem

600 g
Běžná cena
99,90 Kč 166,50 Kč/kg

Značka: Eva

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Hydratační koupelové soli z přírodních ložisek obsahují cenné prvky (např. mangan, kobalt, železo, chrom a měď) a lněný BIOkomplex, který pomáhá udržovat optimální úroveň vlhkosti pokožky. 

Díky přídavku 10% urey je pokožka jemná a hedvábná na dotek. 

Koupel s lněnými solemi pečuje o pokožku a uvolňuje, pomáhá zmírňovat stres a únavu. 

Jemnozrnná sůl se snadno rozpouští. 

Vhodné pro vegany.

Jak používat: Přidejte malé množství soli do vany naplněné vodou a promíchejte rukou.

O dodavateli

Společnost TZMO Czech Republic s. r. o. je jednou ze sedmnácti zahraničních poboček nadnárodního koncernu TZMO S.A. a na českém trhu působí od roku 2002. Je jedním z největších evropských výrobců a dodavatelů sanitárního zboží, kosmetiky a zdravotnických prostředků na světový trh. Více jak 65 letá zkušenost ve spojení s nejmodernějšími výrobními technologiemi umožňuje produkovat výrobky té nejvyšší kvality.

Adresa dodavatele
TZMO Czech Republic s.r.o., Okružní 1174, 250 81 Nehvizdy, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Linum Usitatissimum Seed Extract, Propylene Glycol, Parfum, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 42080.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1092129