Eva Natura Změkčující krém na nohy proti popraskaným patám

75 ml

Nakupte více za méně

69
932,00Kč/l
0 ks
0,00 Kč

Značka: Eva

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Krém na nohy pro každodenní péči o popraskané paty. 

Změkčuje a regeneruje zrohovatělou pokožku, zabraňuje jejímu praskání a zlepšuje její mikrobiální rovnováhu. 

Dermatologicky testováno, vhodné pro vegany.

Jak používat:

Nanášejte denně po umytí a osušení nohou.

O dodavateli

Společnost TZMO Czech Republic s. r. o. je jednou ze sedmnácti zahraničních poboček nadnárodního koncernu TZMO S.A. a na českém trhu působí od roku 2002. Je jedním z největších evropských výrobců a dodavatelů sanitárního zboží, kosmetiky a zdravotnických prostředků na světový trh. Více jak 65 letá zkušenost ve spojení s nejmodernějšími výrobními technologiemi umožňuje produkovat výrobky té nejvyšší kvality.

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Elektronická adresa výrobce
cz-info@tzmo-global.com
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Urea, Decyl Oleate, Ozokerite, Linum Usitatissimum Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Extract, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Dicaprylyl Ether, Phenoxyethanol/ Methylparaben/ Ethylparaben/ Propylparaben/ Butylparaben, Hydrogenated Castor Oil, Inulin/ Alpha-Glucan Oligosaccharide, Sodium Chloride, Parfum, Allantoin, Niacinamide, PEG-8/ Tocopherol/ Ascorbyl Palmitate / Ascorbic Acid / Citric Acid, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1092127