0
K pokladně

Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s jablky

40 g
Doporučená cena
79,90 Kč
67,90 Kč 1 697,50 Kč/kg

Značka: Good Gout

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Jablka hrají zásadní roli v mnoha příbězích – stačí si vzpomenout Viléma Tella nebo Isaaca Newtona. Je tedy přirozené, že jsme se rozhodli naučit děti jíst jablka i v našem křupavém rýžovém koláčku. Silná jablečná chuť a křupavá struktura představují ideální odpolední svačinu pro malé hladovce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí. Určeno od ukončeného 10. měsíce, ke žvýkání. Pufované.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali rýžové mini koláčky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Potravina pro zvláštní výživu.

Hmotnost: 40 g. Výrobek ekologického zemědělství.

Adresa dodavatele
Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, 159 00 Praha, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 5 dnů. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 99 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 66 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

84 % bio bílé rýže, 16 % koncentrátu šťávy z bio jablek, vitamín B1 a nic víc! Bez lepku. Může obsahovat stopy SÓJI, MLÉKA a SEZAMU.

Alergeny jsou označeny VELKÝM PÍSMEM.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1552 kJ
Energetická hodnota 366 kcal
Tuky 1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 82 g
Z toho cukry 12 g
Vláknina 0.6 g
Bílkoviny 7.1 g
Sůl 0.02 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 10. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1092118