0
K pokladně

Good Gout BIO Citronová zvířátka

80 g
Doporučená cena
139,00 Kč
124,90 Kč 1 561,25 Kč/kg

Značka: Good Gout

Země původu:
Německo
Popis produktu

Všechna ekologická zvířata dobrého Gooda ve tvaru ohrožených zvířat jsou vhodná pro malé ručičky vašich dětí. Jedná se zejména o první dětské sušenky k jídlu, zrovna když rostou zoubky, obvykle mezi 10. a 12. měsíci. A stejně tak v Good Gout představujeme příchutě, aniž by si vaše děti zvykaly na příliš sladké chutě. Všechny sušenky jsou 100 % bio, samozřejmě! Porcované sušenky v pytlíčku po 5. sušenkách se krásně vejdou i do kabelky.

Určeno od ukončeného 10. měsíce, ke žvýkání. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí. Pečené.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali citronová zvířátka, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Potravina pro zvláštní výživu.

Hmotnost: 80 g. Výrobek ekologického zemědělství.

Adresa dodavatele
Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, 159 00 Praha, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 5 dnů. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 95 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 95 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

65,6 % bio pšeničná MOUKA (lepek), 23,1 % bio koncentrát hroznové šťávy, 10,7 % bio slunečnicový olej, 0,5 % kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný (E500ii), 0,1 % esenciální olej z bio citrónu, vitamín B1. Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy OŘECHŮ (lískové ořechy, mandle) a VAJEC.

Alergeny jsou vyznačeny VELKÝM PÍSMEM.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1862 kJ
Energetická hodnota 442 kcal
Tuky 14 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.5 g
Sacharidy 72 g
Z toho cukry 15 g
Vláknina 2.8 g
Bílkoviny 6.9 g
Sůl 0.41 g

Alergeny

Lepek Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 10. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1092058