0
K pokladně

Hamé Slazená švestková povidla

440 g
Běžná cena
84,90 Kč 192,95 Kč/kg

Značka: Hamé

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Švestková povidla jsou neodmyslitelnou součástí české kuchyně. Sladká švestková či hrušková povidla jsou skvělou ingrediencí na pečení koláčů a honzových buchet. Použitím osvědčené technologie výroby a kvalitních surovin se švestková povidla Hamé řadí k nejoblíbenějším na českém trhu.

O VÝROBCI

Společnost Hamé je lídrem na českém trhu chlazených a trvanlivých potravin a je jednou z největších firem svého druhu v celé střední Evropě. Její základy leží ve dvacátých letech dvacátého století. Ve svém neustále se rozšiřujícím sortimentu nabízí paštiky, masové konzervy, hotová jídla, zeleninové výrobky, kompoty, kojeneckou stravu, bagety, sendviče, kečupy, tatarky, majonézy, sirupy a další.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 0 - 28 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte v chladničce do 10 °C.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Mělnická 133, Byšice, 277 32
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Švestkové polotovary (sušené švestky, švestková dřeň, švestková pasta) -170 g švestek /100 g výrobku, glukózo-fruktózový sirup, želírující látka: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barvivo E150c, konzervanty E202, E211.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1127 kJ
Energetická hodnota 266 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 62.9 g
Z toho cukry 60 g
Bílkoviny 0.9 g

Charakteristika

Příchuť Švestka a mirabelka

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007469