0
K pokladně

Gerber Snacks máslové sušenky

180 g
Běžná cena
89,90 Kč 499,44 Kč/kg

Značka: Gerber

Země původu:
Itálie
Popis produktu

GERBER Snacks máslové sušenky jsou tvarem i strukturou přizpůsobené pro první zoubky a obohaceny o vitamíny a minerální látky, které podpoří správný růst a vývoj dětského organismu v jeho klíčovém období. 

Jsou ideální svačinkou v období, kdy děťátko začíná lézt, poznává nové tvary a dokáže již jídlo uchopit do svých ručiček. Při žvýkání sušenek se navíc masírují dásně, což podporuje lepší prořezávání zoubků.

  • vhodné pro první zoubky
  • křehká textura, snadno rozpustitelná v ústech
  • vitamíny skupiny B (B1*, B2 a niacin) přispívají k získávání a využívání energie
  • bez barviv a konzervantů*

Gerber Snacks máslové sušenky jsou tvarem i strukturou přizpůsobené pro první zoubky a obohaceny o vitamíny a minerální látky, které podpoří správný růst² a vývoj² dětského organismu v jeho klíčovém období. Máslové sušenky bez barviv a konzervantů* jsou ideální svačinkou v období, kdy děťátko začíná lézt, poznává nové tvary a dokáže již jídlo uchopit do svých ručiček. Při žvýkání sušenek se navíc masírují dásně, což podporuje lepší prořezávání zoubků. *Ve shodě s požadavky příslušné legislativy. ² Vápník* pro správný růst a vývin kostí. ² Železo pro podporu poznávacích funkcí.

Příběh značky GERBER V roce 1927, Dorothy GERBER, začala s přikrmováním své 7měsíční dcery Sally podle doporučení svého pediatra, protože v tu dobu žádné příkrmy neexistovaly. Průkopnická a podnikavá žena z Fremontu v USA se skvělým nápadem zpřístupnila bezpečné a kvalitní příkrmy pro kojence… …A tím začal příběh dnešní světové jedničky značky GERBER, která je po celých 95 let své existence inovativní, přinášela a nadále přináší příkrmy pro děti odpovídající současným potřebám maminek i miminek v každém věku.

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka 54,1 %, cukr, PŠENIČNÝ škrob, MÁSLO 13,5 %, inulin, minerální látky (uhličitan vápenatý, mléčnan železnatý), kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné), emulgátor (lecitiny), přírodní vanilkové aroma, vitaminy [niacin (nikotinamid), vitamin B1 (thiamin-mononitrát), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin)], mletá semena HOŘČICE*, VEJCE*.  *Označování v souladu s CZ doporučením o alergenech. Tyto přísady se do receptury nepřidávají, ale mohou být přítomny kvůli jejich možné a neúmyslné přítomnosti ve výrobním zařízení.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1848 kJ
Energetická hodnota 442 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8 g
Sacharidy 72 g
Z toho cukry 17 g
Vláknina 4.5 g
Bílkoviny 6.7 g
Sůl 0.02 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Mléko Ano
Hořčice Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 10. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1079396