0
K pokladně

Silan Aromatherapy Magic Magnolia aviváž 770 ml

35 dávek
Běžná cena
79,90 Kč 2,28 Kč/dávka

Značka: Silan

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Aviváž Silan Magic Magnolia pro dlouhotrvající svěžest.

Ponořte se do pocitu neodolatelného parfému, který díky unikátní technologii vydrží po dobu 24 hodin, až 7 dní. Složení se vzácnými esenciálními oleji zahalí vaše prádlo do okouzlující dlouhotrvající vůně. Vychutnejte si pocit neuvěřitelně měkkého prádla a intenzivní vůně.

O značce

Historie značky Silan se začala psát od roku 1965, kdy přišel na trh výrobek, který měl změkčit vyprané prádlo. V polovině sedmdesátých let si lidé Silan oblíbili nejen kvůli jeho schopnosti změkčit textilie, ale také jeho příjemné vůni. V průběhu let reagovala značka na měnící se potřeby svých zákazníků. Například v roce 2004 Silan přizpůsobil svoji nabídku stále se zvyšujícímu výskytu alergií a představil řadu Skin Sensitive.

Silan nezapomíná ani na udržitelnost v rámci obalových materiálů. Od roku 2020 se začaly všechny Silan obaly vyrábět z recyklovaného materiálu.

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Uchovejte mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5 - 15 % kationtové povrchově aktivní látky
Parfém (alpha-isomethyl ionone, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078745