0
K pokladně

Maxi Vita Vitamíny šumivé tablety mix 6x20ks

6 ks
Akční cena 104,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
159,90 Kč 26,65 Kč/ks

Značka: Maxi Vita

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Obsahuje důležité vitaminy skupiny B, vitamin C a vitamin E, které přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem.

O výrobci

MaxiVita je česká značka široce dostupných vitaminových doplňků a jedničkou na trhu ve světě doplňků stravy nabízených v obchodních řetězcích a drogeriích. MaxiVita představuje kvalitní a zároveň cenově dostupný sortiment vitaminů, minerálních látek a dalších výživových doplňků, čímž umožňuje dodat do jídelníčku maximum životně důležitých látek, které v běžné stravě často chybí v potřebném množství.

Adresa dodavatele
VITAR, s.r.o., Třída Tomáše Bati 385, 763 02 Zlín
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu do 25 °C v dobře uzavřeném obalu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

kyselina – kyselina citronová, sladidlo – sorbitol, regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, vitaminový premix (viz aktivní látky), protispékavá látka – polyethylenglykol (PEG 6000), oxid hořečnatý, přírodní aroma, barvivo – betakaroten, přírodní aroma, citrát zinečnatý, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078587