0
K pokladně

Somat Classic tablety do myčky 85 ks

85 ks
Běžná cena
349,90 Kč 4,12 Kč/ks

Značka: Somat

Země původu:
Německo
Popis produktu

Informace o výrobku

Žádné dávkování, žádné předmáčení! S tabletami do myčky Somat zůstane vaše nádobí zářivě čisté po každém mycím cyklu, a to i při nízkých teplotách na eco a krátké programy. Účinné složení Somat Classic nabízí čistící sílu pro každodenní mytí.

Informace o značce

Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy.
Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé.
Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. Značka společnosti Henkel.

Příprava a použití

1 tableta pro všechny druhy znečištění. 1. Jednoduše a čistě: vybalte tabletu z ochranné fólie. 2. Vlož tabletu přímo do dávkovače mycího prostředku. 3. Nevkládej nikdy tabletu do koše na příbory nebo do zásobníku soli. Somat Classic nabízí čistící sílu pro každodenní použití. Pro perfektní výsledky použij tablety Somat Classic v kombinaci se solí Somat Special Salt a oplachovačem Somat Rinser.

Adresa dodavatele
HENKEL ČR, spol. s r.o. Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu mimo dosah dětí.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15 % bělící činidla na bázi kyslíku, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, Enzymy, Parfémy (limonene, benzyl alcohol)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078582