0
K pokladně

Rudolfs BIO Rizoto

190 g
Běžná cena
34,90 Kč 183,68 Kč/kg

Značka: Rudolfs

Země původu:
Lotyšsko
Popis produktu

Bezlepkové rizoto pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 8. měsíce. 

Bez přidaných konzervantů a soli.

Příprava 

Před použitím dobře protřepejte a zahřejte. Začněte s malými porcemi a postupně přidávejte.

O značce

Značka Rudolfs vyrábí prémiovou dětskou výživu - 100% přírodní bez přísad, bez přidaného cukru a bez konzervantů. Od roku 2015 firma rozšířila nabídku o vývoj prémiových produktů pro všechny věkové kategorie - džemy, smoothies, kečupy, omáčky a pomazánky. Rudolfs si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů. Při výrobě dochází k pečlivé kontrole každého kroku výrobního procesu. Díky tomu je zajištěn široký sortiment produktů, které poskytují dětem a rodinám zdravá jídla s vysokou nutriční hodnotou.

O dodavateli

Jsme česká značka zdravé výživy. Naše potraviny jsou určeny těm, kteří chtějí být v kondici, mít více energie a přitom si užít všechny chutě přírody. Boříme mýtus o tom, že co je zdravé, nemůže být chutné. Proto do naší nabídky vybíráme jen potraviny vyrobené šetrnými metodami z kvalitních přírodních surovin, aby v nich zůstalo zachováno vše dobré, co příroda do rostlin uložila.

Adresa dodavatele
Allnature s.r.o, Březhradská 148/3 503 32 Hradec Králové, Česká republika
Skladovací podmínky
Před otevřením - pokojová teplota, po otevření - uchovávejte v chladu a spotřebujte do 48h. Pokud lze střed víčka odmáčknout, nepoužívejte jej. Bezpečnostní vakuové uzavření ,,cvaká" při otervření.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, mrkev* 23%, květák* 16%, rýže* 4,5 %, zelený hrášek* 4%, sýr* 3%, koření: česnek*, kopr, petržel*. *-ekologické zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 230 kJ
Energetická hodnota 55 kcal
Tuky 1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 8.6 g
Z toho cukry 1.5 g
Vláknina 1.3 g
Bílkoviny 2 g
Sůl 0.07 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 8. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078168