0
K pokladně

Eduscho Classic Strong

250 g
Akční cena 74,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
104,90 Kč 419,60 Kč/kg

Značka: Eduscho

Země původu:
Německo
Popis produktu

Eduscho Classic Strong 250g

Pro všechny milovníky extra silné chuti! Díky pečlivě vybraným a praženým kávovým zrnům chuťové výrazné odrůdy robusta, můžete odteď každé ráno začínat s pořádnou dávkou energie.

Návod na přípravu

Ideální pro přípravu v plnoautomatických kávovarech.

O značce

Píše se rok 1924 - lodní zvony zvoní, rackové zpívají a vlny se lámou o pobřeží: do Brém připlouvají obchodní lodě s plnými pytly kávových zrn. Přímo v přístav otevírá obchodník Eduard Schopf malou pražírnu kávy a pokládá základy společnosti Eduscho. Dnes, téměř o celé století později, pražíme kávu se stejnou a láskou jako zakladatel společnosti Eduscho.

O výrobci

Renomovaná značka kávy Tchibo se na trhu proslavila vysokou kvalitou svých výrobků. Byť začínala v roce 1949 jako německý zásilkový obchod s kávou, dnes je z ní mezinárodní společnost prodávající výrobky mnoha rozmanitých odvětví. Lahodné a s pečlivostí připravované kávy Tchibo se drží na prvních příčkách oblíbenosti v mnoha zemích světa včetně České republiky, kde pod ni spadají také značky Jihlavanka, Davidoff Café a nově také Eduscho.

 

Adresa dodavatele
Tchibo Praha, spol. s. r. o., Želetavská 1449/9, 140 00 Praha 4
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 363 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 363 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pražená mletá káva - 100% Robusta.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077208