Milí zákazníci, aktuálně se potýkáme s problémy s platbou kartou online. Moc se omlouváme za případné komplikace. Intenzivně makáme na tom, aby bylo znova všechno tiptop.

0
K pokladně

Max Sport Proteinová tyčinka s čokoládovou příchutí

50 g
Původní cena
39,90 Kč
29,90 Kč 598,00 Kč/kg

Značka: Max Sport

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
Proteinová tyčinka s čokoládovou příchutí v kakaové polevě. S vysokým obsahem bílkovin. Bez lepku.
Popis produktu

Naše bezlepková proteinová tyčinka s příchutí čokolády je ideální snack pro všechny aktivní lidi. Vždy jsme kladli důraz na chuť, která zůstala jedním z hlavních parametrů nové vylepšené receptury. Pokud sleduješ cukr ve svém jídelníčku, je to pro tebe dobrá zpráva. Obsahuje totiž průměrně o 10 % méně cukru než její oblíbená předchůdkyně

Bezlepková proteinová tyčinka Protein s příchutí čokolády je ideální snack pro všechny aktivní lidi. Je skvělou volbou při všech sportovních aktivitách, ale zároveň i jako náhrada jídla pro lidi v kanceláři, na cestách nebo v přírodě. Protein Bar pomáhá povzbuzovat růst a regeneraci svalů a zabraňovat katabolickým procesům vyvolaných tělesnou námahou.

O výrobci

Společnost Max Sport s.r.o. byla založena na Slovensku v roce 2005. Založena byla s myšlenkou vyvíjet, vyrábět a prodávat výživové doplňky pro širokou sportující veřejnost. Po kvalitních proteinových tyčinkách začala růst poptávka a velmi rychle se staly populární nejen mezi sportovci, ale také u široké aktivní veřejnosti.

Svět jde stále rychleji kupředu a s ním i potřeby společnosti, která si žádá zdravější a praktičtější alternativy stravování. Proto se díváme vpřed, tak abychom naplnili požadavky moderní a zdravé společnosti. Naše společnost si ve spojení s technology, fyziology, sportovci a odborníky na výživu stanovila hlavní cíl – produkovat kvalitní, moderní, chutné a cenově dostupné produkty pro každého. Naše výrobky Vám pomohou v dodržování zdravého životního stylu.

Dnes jsme globální společností, která se snaží zasahovat a ovlivňovat celý svět. Rádi bychom nadchli lidi, podpořili jejich zvídavost a tím je pomohli posunout dál. Chceme svět okolo sebe zlepšovat a tím pomoci všem.

Adresa dodavatele
Max Sport s.r.o., Mlynské luhy 76/A
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě při 10 - 25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

bílkovinová směs 28,2% (sójový bílkovinový izolát, koncentrát syrovátkových a mléčných bílkovin), kakaová poleva 18% [cukr, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový, maslovníkový v různém poměru), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 16%, emulgátory: slunečnicové lecitiny, přírodní vanilková aroma], glukózo-fruktózový sirup, řepkový olej, oligofruktóza (vláknina), zvlhčující látka: glycerol, sójové vločky, rozinky (rozinky, slunečnicový olej), rýžové vločky  (rýžová  mouka, cukr,  sušená  mrkev), kakaový  prášek  se sníženým  obsahem  tuku 2,2%,  emulgátor:  sójové lecitiny,  přírodní čokoládová  aroma,  aroma. Může  obsahovat  arašídy a skořápkové  plody.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1760 kJ
Energetická hodnota 420 kcal
Tuky 18 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8.3 g
Sacharidy 35 g
Z toho cukry 18 g
Vláknina 7.1 g
Bílkoviny 26 g
Sůl 0.17 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1076735