0
K pokladně

MINIT Minitky malinové

500 g
Akční cena 79,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
99,90 Kč 199,80 Kč/kg

Značka: MINIT

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Minitky malinové.

Praktické spotřebitelské balení pro vaše bezstarostné pečení. Drobné křehké pečivo z jemného listového těsta, které jsme bohatě naplnili šťavnatými malinami.

Návod na přípravu

Výrobky není třeba před pečením rozmrazovat. Mražené výrobky rozložíme na plech vyložený papírem na pečení, tak aby vzdálenost mezi koláčky byla minimálně 2 cm. Pečeme v předehřáté troubě při teplotě 185 °C cca 15 minut do zlatohněda. Během pečení doporučujeme nastavit zapařování 20 ml. V případe že nemáte troubu s funkcí zapařování, můžete výrobky před pečením jemně pokropit vodou, nejlépe pomocí rozprašovače.

O značce

MINIT je značkou pro všechny lidi. Naše pochoutky, pečiva, chleba chceme dělat v takové kvalitě a ceně, aby se staly součástí každodenního života, co největšího množství lidí. A chceme je prodávat tak, aby je měli lidé všude na dosah.

O výrobci

MINIT Slovakia spol. s r.o je rodinná firma, která se za dvě generace vypracovala na největšího výrobce a prodejce mražených pekárenských výrobků na Slovensku a vlastní jeden z nejmodernějších výrobních závodů ve střední Evropě. Provozujeme více než 500 pekárniček MINIT Franchise ve střední Evropě a jsme zároveň jedním z hlavních dodavatelů pro maloobchodní řetězce, obchody s potravinami, čerpací stanice a HoReCa zákazníky na Slovensku, v České republice, Maďarsku, Polsku, Rakousku a v dalších evropských zemích.

Adresa dodavatele
Minit Bohemia s.r.o. Holubice 146 683 51 okres Vyškov
Skladovací podmínky
Skladovat při teplotě -18 °C nebo nižší do data minimální trvanlivosti. Po rozmrazení znovu nezmrazovat!
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 326 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 326 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka, malinová náplň 22 % (malina 72 %, cukr, modifikovaný škrob), voda, margarín [rostlinné tuky (palmové), rostlinný olej (řepkový, slunečnicový), voda, emulgátory: E471 a slunečnicový lecitin; sůl, konzervant E200, aroma, regulátor kyselosti E330, barvivo E160a], cukr, PŠENIČNÝ LEPEK, droždí, zlepšující přípravek (PŠENIČNÝ LEPEK, PŠENIČNÁ mouka, emulgátor E472e, stabilizátor E412, látka zlepšující mouku E300), sůl, modifikovaný škrob, povrchová úprava: (MLÉČNÉ bílkoviny), emulgátor E471

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1271 kJ
Energetická hodnota 303 kcal
Tuky 15 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6.9 g
Sacharidy 37 g
Z toho cukry 9.2 g
Bílkoviny 4.7 g
Sůl 0.4 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1076283