0
K pokladně

Vinný dům Bzenec Svatovavřinecké Bag in Box

3 l
Běžná cena
169,90 Kč 56,63 Kč/l

Značka: Vinný dům Bzenec

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Svatovavřinecké víno suché.

Svatovavřinecké a Modrý Portugal jsou protiklady, které se neodolatelně přitahují. Svatovavřinecké s intenzivním taninem a širokou ovocnou chutí pevně obejme sametově lehký Modrý Portugal a výsledné cuvée rozbuší srdce každého milovníka vína.

O značce

Chateau Bzenec je malebný viniční statek, který leží uprostřed krásných vinic nedaleko Bzence. A právě na těchto vinicích Slovácké vinařské podoblasti mají hrozny vynikající podmínky pro optimální vyzrávání. Složení půdy, kvalita a výše podzemních vod, volba odrůdy, orientace vinice, sluneční svit i dlouholeté zkušenosti vinohradníků. Skutečností podílejících se na chuti vína je mnoho. A pouze jejich unikátní souznění, spojující se ve slováckém terroiru, dává vzniknout jedinečnému vínu Chateau Bzenec. Péče o vinici je na prvním místě, proto na každém keři vinné révy nechávají vinohradníci růst maximálně 2 kilogramy hroznů. Každá bobulka tak může zcela dozrát a chuť vína se ještě více přiblíží k dokonalosti. V Chateau Bzenec neradi nechávají věci náhodě, proto vinice před nenechavými špačky střeží 7 sokolů. Potěšte se z jedinečného ryzlinku rýnského s chutí a vůní připomínající kvetoucí lípu!

Adresa dodavatele
Vinný dům, spol. s r.o., Toužimská 588/70, 197 00 Praha 9 Kbely, výrobní závod Bzenec
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
víno
Obsah alkoholu
12,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva červená
Obsah cukru suché

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1075975