0
K pokladně

Fine Life Dunajská klobása

200 g
Běžná cena
42,90 Kč 214,50 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahodná, uzením konzervovaná klobása z vepřového a hovězího masa. Na 100g výrobku je zde použito 132g masa. Má lehce pálivou, kořeněnou příchuť.

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Adresa dodavatele
MASO UZENINY POLIČKA a.s., Č.p 300, 572 01 Kamenec u Poličky
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +1°C až 20°C rozvěšené a spotřebujte do 5 dní. Tvorba bílého povlaku na povrchu je u výrobku tohoto typu výrobku obvyklá a není na závadu. Minimální trvanlivost do datumu na obale.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

118 g vepřového masa a 14 g hovězího masa, vepřové sádlo, jedlá sůl s jódem, antioxidant: askorban sodný, dextróza, směs koření, extrakty koření, sušená zelenina, startovací kultúra, konzervant: dusitan sodný, jedlé kolagenní střívko.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1996 kJ
Energetická hodnota 483 kcal
Tuky 45 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 1 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 19 g
Sůl 3.3 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1075515