0
K pokladně

Borotalco MEN Invisible Dry tuhý deodorant

40 ml
Běžná cena
109,90 Kč 2 747,50 Kč/l

Značka: Borotalco

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Pro muže, kteří hledají specifickou ochranu proti potu a skvrnám, je určen deodorant Borotalco Men Invisible s Protect TalQ©. Exkluzivní ochranné složení, které kombinuje suchou ochranu práškového mastku a síť neviditelných molekul, která zachycuje a nepřenáší stopy, pachy a skvrny. Pro ochranu proti skvrnám na oblečení a extra suchý pocit na pokožce.

  • 72hodinová účinnost
  • Obsahuje 0 % alkoholu
  • Dermatologicky testováno
  • Specifická ochrana proti potu a skvrnám - Borotalco Men s Absolute TalQ©


O výrobci

Společnost L. Manetti H. Roberts & C. per Azioni je italská společnost vyrábějící výrobky pro osobní péči a hygienu. Vyrábí a prodává mýdla, čisticí prostředky, šampony, deodoranty, oleje, zažívací prostředky, opalovací krémy a kosmetiku. Nejznámější značky jsou Neutro Roberts a Borotalco.

Adresa dodavatele
Bolton Czechia, spol. s r.o., Štětkova 1638/18 140 00 Praha
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Nevystavujte vysokým teplotám
Název a adresa výrobce
Societa' Italo Britannica L. Manetti - H. Roberts & C. S.P.A. Via Baldanzese 177 50041 Calenzano FI
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Aluminum Chlorohydrate, Hydrogenated Polydecene, PPG-14 Butyl Ether, Hydrogenated Castor Oil, Silica, Parfum, PEG-8 Distearate, VP/Hexadecene Copolymer, Talc, 2-Methyl 5-Cyclohexylpentanol, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Aqua, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1074341