Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Le Petit Marseillais Sprchový gel Malina & Pivoňka

400 ml
Běžná cena
119,90 Kč 299,75 Kč/l

Značka: Le Petit Marseillais

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Značka Le Petit Marseillais, inspirovaná oblastí Provence, vytvořila extra jemný sprchový gel se svěží vůní maliny a pivoňky. Organicky pěstované plody jsou sklízeny v plné zralosti pod hřejivým sluncem jižní Francie. Jejich šťavnatá dužina se stala inspirací pro ovocnou vůni tohoto sprchového gelu, který Vaši pokožku nejen osvěží a hydratuje, ale také potěší všechny vaše smysly.

Vlastnosti

  • Hydratuje a osvěžuje pokožku
  • S výtažky z organicky pěstovaných bílých broskví a nektarinek
  • 92 % složek přírodního původu
  • pH neutrální pro pokožku
  • Neobsahuje barviva
  • Dermatologicky testované
  • Složení je biologicky odbouratelné z 90 %
  • Recyklovatelná lahev vyrobená z 30 % z recyklovaného plastu


O značce

Naše historie Příběh značky Le Petit Marseillais se začal psát v roce 1980, když se Bernard Lengellé, tvůrce značky, procházel uličkami trhu v Avignonu uchvácený barvami a vůněmi a také stánkem s tradičním marseillaiským kostkovým mýdlem. Probudila se v něm touha udělat z mytí chvíle potěšení a tak si osvojil tradiční marseilleský postup výroby mýdla. Vytvořil rostlinný základ, který obohatil o barvy a vůně Provence. Mýdlo nakrájené na malé kostky pojmenoval dle staré zapomenuté značky: Le Petit Marseillais. Značka nese krásné logo, na počest Provence a marseilleského mýdla, se zasněným námořníkem hledícím k obzoru, jako symbol cestování a optimismu. V roce 1986 se značka Le Petit Marseillais dočkala rozkvětu když ji koupily laboratoře Vendôme a uvedly ji do masové distribuce. Nyní jsou produkty plné prosluněných ingrediencí z jihu Francie nabízeny nejen ve Francii, ale i na mezinárodních trzích.

Brzy si značka Le Petit Marseillais získala velkou oblibu Francouzů, které se těší dodnes! Le Petit Marseillais neustále rozšiřuje svou nabídku pečujících produktů a znovu a znovu Vás přenáší do srdce přírody, do země na jihu, na pobřeží Středozemního moře... Naše receptura Vezměte slunečné podnebí, idylickou zeměpisnou polohu a lásku našich pěstitelů a získáte výjimečné přírodní ingredience. Blahodárné účinky přírody, emocí a potěšení smyslů – to by mohla být definice Provence. Je proto zcela přirozené, že v našich výrobcích upřednostňujeme suroviny z tohoto regionu. Stačí se vydat na cestu. Lokální pěstitelé Při výběru a sklizni ingrediencí pro své výrobky spolupracuje značka Le Petit Marseillais s lokálními pěstiteli na jihu Francie. Kdo jiný než oni by nás měl učit o způsobech hospodaření, přírodních cyklech a předávat nám vášeň pro dobře obdělávanou půdu? Spolupráce s nimi zaručuje kvalitní přírodní suroviny. Stejně jako my jsou i oni milovníky přírody.

O surovinách, které sklízejí, vědí všechno. Mohli by hodiny vyprávět o tisíciletém původu olivovníků, antioxidačních vlastnostech nektarinek nebo o aristokratické minulosti broskví pěstovaných v zahradách Ludvíka XIV. Kromě historie a výhod znají naši pěstitelé nazpaměť období sklizně jednotlivých surovin. Například květy organicky pěstovaných pomerančovníků či maliny jsou sbírány na jaře, pivoňky na podzim. Většina ingrediencí jako i olivové listy či divoké růže jsou sbírány ručně, což zajišťuje jejich špičkovou kvalitu.

Adresa dodavatele
JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Rubus Idaeus Fruit Extract, Paeonia Officinalis Root Extract, Glycol Distearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal. 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1074143