0
K pokladně

Bellinda INVISIBLE SOCKS černé, vel. 39-42

Běžná cena
119,90 Kč 119,90 Kč/ks

Značka: Bellinda

Země původu:
Čína
Popis produktu

Vysoce kvalitní bavlněné ponožky ve velmi nízkém provedení, aby byly neviditelné ve vašich botách. 

Silikon na patě zajišťuje, aby ponožky nesjížděly.

O značce

Firmu Bellinda založili v roce 1950 Fred Vatter a Dr. Otto Palme jako značku pro punčochové zboží. Název Bellinda pochází z výrazu „Bella Linda”, což je latinský překlad názvu severočeského města Krásná Lípa, kde Josef Heinrich Vatter založil již v roce 1882 závod na výrobu punčochového zboží.


Od roku 1991 je Bellinda také ve střední a východní Evropě, nejdůležitějšími trhy jsou Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko. Značka Bellinda dnes kromě punčochového zboží nabízí širokou kolekci dámského a pánského spodního prádla a vysoce kvalitní ponožky. První kolekce spodního prádla byla představena v roce 2000 a velice rychle se stala nedílnou součástí značky. Od roku 2015 je nově pánské prádlo pod samostatnou značkou Bellinda MEN. Každý rok Bellinda přichází s inovativními produkty např. úspěšná řada hubnoucího prádla Active Slimmer, punčochové kalhoty BB cream, Ecosmart řada z bio bavlny apod. V roce 2015 se Bellinda stala součástí americké společnosti Hanes Brands Inc., kam patří i další světové značky - DIM, Playtex, Wonderbra, Nur Die a Lovable. 

Adresa dodavatele
Hanes Czech Republic, s.r.o.. K Třešňovce 247 533 75 Dolní Ředice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

64% bavlna, 28% polyamid, 4% polyester, 3% elastan, 1% elastodiene

Charakteristika

Velikosti ponožek 39-42

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1073961