0
K pokladně

Breadway Kváskový tousťáček

400 g
Původní cena
39,90 Kč
27,90 Kč 69,75 Kč/kg

Značka: Breadway

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
Pšeničný chléb kváskový, krájený
Popis produktu

Kváskový chléb z pšeničné mouky, krájený a balený. Díky použitým kvalitním surovinám vydrží chlebík dlouho čerstvý a je lépe stravitelný. Tousťáček je vhodný k toastování, či zapékáni, výborný je však i jen tak samotný.

O výrobci

Breadway je inovativní, řemeslná pekárna kombinující tradiční metody výroby s moderní technologií. Vyrábí pekařské výrobky té nejvyšší jakosti s důrazem na přírodní původ a vysokou kvalitu veškerých ingrediencí. Těsta jsou dělána podle metody pomalého zrání pomocí mateřského kvásku a pečena v kamenných pecích. Vzhledem k tomu, že mateřský kvásek působí jako přírodní konzervant, vydrží pečivo déle čerstvé, je daleko chutnější a mnohem lépe stravitelnější.

Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě, v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením.
Název a adresa výrobce
BREADWAY a.s. Vlastibořská 2790, Praha 193 00
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 3 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

58 % PŠENIČNÁ mouka, pitná voda, řepkový olej, jedlá sůl, zlepšující přípravek (PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÁ sladová mouka, látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová, enzymy), pekařské droždí, 0,6 % ŽITNÝ kvas (pitná voda, ŽITNÁ mouka, startovací kultura), pekařský přípravek (PŠENIČNÝ LEPEK, PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÁ sladová mouka, enzymy, látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 977 kJ
Energetická hodnota 231 kcal
Tuky 3.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 42 g
Z toho cukry 1.8 g
Vláknina 1.8 g
Bílkoviny 7.4 g
Sůl 1.8 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073749