0
K pokladně

Vitana Tekutý bujon kuřecí

180 ml
Běžná cena
74,90 Kč 416,11 Kč/l

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Připravte si chutné jídlo s naším tekutým kuřecím bujonem v praktické lahvičce, která vystačí na přípravu až 9 litrů vývaru. 

Neobsahuje žádné konzervanty a díky měřítku na lahvičce snadno dávkujete přesně tolik, kolik potřebujete. Skvěle se hodí na přípravu moderních jídel s těstovinami, rýží a kuskusem, ale můžete ho použít i při vaření omáček a polévek. Zkrátka silná chuť v každé kapce. 

O značce 

Cílem Vitany je přinášet radost do života tuzemských spotřebitelů. Vitana nabízí chutné a kvalitní výrobky, které nevyžadují složitou přípravu. Zároveň poskytuje inspiraci, aby nejen každé jídlo, ale každý den byl něčím nový a zajímavý.  Na vývoji vitanských produktů usilovně pracuje naše vlastní vývojové oddělení, které dbá na to, aby všechny výrobky odpovídaly chutím a preferencím tuzemských spotřebitelů. Vaříme s chutí!

O dodavateli 

Značka VITANA patří do portfólia společnosti Okla Foods Česko a Slovensko, se sídlem Mělnícká 133, 277 32 Byšice, která je součástí skupiny Orkla, ve které je ovládající osobou Orkla ASA, se sídlem Nedre Skøyen vei 26, 0276 OSLO. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích.

 

 

Návod k přípravě
Návod k přípravě: Na 1 l chutného vývaru doporučujeme použít 2 polévkové lžíce (cca 22 g) tekutého bujónu.
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Po otevření skladujte v chladu (max 8°C).
Název a adresa výrobce
Orkla Foods CZ/SK, 277 32, Byšice, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 186 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 186 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, jedlá sůl, aromata, laktóza,  kvasnicový extrakt, maltodextrin, cukr, sušený slepičí vývar 1,8 % (slepičí vývar, maltodextrin), citronový prášek, sušené kuřecí maso mleté 1 %, slepičí tuk 0,8 %, ocet vinný, sušená cibule 0,3 %,  zahušťovadlo xanthan, kari koření.
 

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 375 kJ
Energetická hodnota 89 kcal
Tuky 1.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 8.1 g
Z toho cukry 8.1 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 3 g
Sůl 24.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073710