0
K pokladně

Nescafé Gold Original, instantní káva

150 g
Běžná cena
179,90 Kč 1 199,33 Kč/kg

Značka: Nescafé

Země původu:
Francie
Popis produktu

Rozpustná 100% káva.

Káva NESCAFÉ GOLD s charakteristicky jemnou chutí a bohatým aroma v novém 150g balení, z nějž lze jednoduše doplnit sklenici NESCAFÉ GOLD. Sáček je znovuuzavíratelný a jakmile je prázdný, lze ho vhodit do žlutého kontejneru a zrecyklovat ho.

NESCAFÉ káva v tomto balení je získávána ze 100% udržitelných zdrojů, společně s farmáři pracujeme na zlepšování kvality jejich života. Více informací na www.nescafe.cz

 

Doplňte svoji sklenici kávou NESCAFÉ GOLD z tohoto balení a vychutnejte si stejně bohaté aroma a jemnou chuť kávy, kterou máte rádi, v 75 šálcích.

Zrna Arabiky a Robusty, která používáme k výrobě této charakteristické směsi, jsou získávána z udržitelných zdrojů. Pražíme je profesionálně při optimální teplotě tak, aby vynikly jejich chuť a aroma, dokud nedosáhnou standardů, které jsme stanovili pro každou sklenici NESCAFÉ GOLD.

NESCAFÉ je značka kávy oblíbená po celém světě, kterou si vychutnávají lidé ve 180 zemích světa. Díky 80leté zkušenosti výběrem, pražením a mícháním té nejlepší kávy, není divu, že se každou sekundu vypije kolem 5 500 hrníčků kávy NESCAFÉ.

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4, Česká republika
Návod k přípravě
Návod na přípravu: 1-2 kávové lžičky přelijte 180 ml horké vody (85 °C) a zamíchejte. Vystačí až na 75 šálků.
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Balení lze znovu uzavřít.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 284 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 284 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rozpustná 100% káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073696