0
K pokladně

Krásno Tlačenka masová světlá mini

cca 1 kg
Akční cena 112,90 Kč
od 3 ks
125,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
159,90 Kč 159,90 Kč/kg

Značka: Krásno

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tlačenka masová světlá mini.

Masný výrobek tepelně opracovaný.

O výrobci

Historie podniku, který patří v současnosti do pětice největších tuzemských výrobců masa, uzenin a dalších pochutin, začala na začátku roku 1895 – tehdy založili řezníci v srdci Valašska „Družstvo na postavení jatek“. Milníkem byl rok 1955, kdy začaly fungovat mrazírny, o devět let později pak zahájil výrobu nově vybudovaný masokombinát.

Před privatizací v roce 1993 bylo Krásno jen malou a zastaralou lokální provozovnou. Investice do modernizace výroby, která splňuje přísné evropské normy, ale poměry změnila. Výrobky z Krásna v současnosti míří do malých masen, specializovaných řeznictví i do velkých obchodních řetězců. Společnost dodává své maso a uzeniny i do dalších zemí EU i mimo ni a zejména pak na Slovensko a do Maďarska.
Hlavním lákadlem sortimentu jsou tradiční valašské speciality. Oblíbené jsou díky nezaměnitelné chuti a standardně vysoké kvalitě. To potvrzují i ocenění, která Krásno za své výrobky podle valašské receptury posbíralo, stejně jako stoupající obliba mezi zákazníky. Značka Krásno dnes symbolizuje spojení řeznické tradice, valašského kumštu a moderních technologií.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +1 až +5°C. Po vybalení spotřebujte do 48 hod.
Název a adresa výrobce
MP Krásno, a.s. Hranická 430/34 Krásno nad Bečvou 757 01 Valašské Meziříčí, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso (75%), vepřové kůže, pitná voda, jedlá sůl, směs koření, extrakt koření, sušená zelenina v různém poměru (česnek,cibule).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1190 kJ
Energetická hodnota 287 kcal
Tuky 24 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8.3 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Bílkoviny 18 g
Sůl 1.7 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073593