0
K pokladně

Tierra Verde Lufa oválná malá

Běžná cena
74,90 Kč 74,90 Kč/ks

Značka: Tierra Verde

Země původu:
Egypt
Popis produktu

Na tělo i do domácnosti. Tato egyptská lufa s jemnými vlákny má opravdu široké využití. Tradičně se používá při péči o pokožku – skvěle masíruje a prokrvuje, odstraňuje odumřelé buňky a uvolňuje ucpané póry. Můžete jí ale nahradit i plastové houbičky na nádobí. S praktickým ouškem na pověšení, bez chemického ošetření, jednoduše kompostovatelná.

Lufy vznikají z plodů rostliny Lufa cylindrica, nazývané též lufa válcovitá či egyptská. Údajně již Kleopatra věděla, že se z této tykve kromě chutného salátu dá snadno vyrobit i prvotřídní kosmetická pomůcka. Zralé plody podobné okurce stačí zbavit slupky, ponořit do vody a počkat, až se vyplaví semena a měkká dužina. Zbydou jen pevná vlákna, která se po usušení a vyčištění mění v přírodní houbičky, žínky a další užitečné pomocníky.

Suchá lufa je pevná a drsná, po namočení do teplé vody ale rychle změkne a zvětší svůj objem. Díky této proměně je báječná na masáž namožených svalů, jako prevence vzniku celulitidy i pro jemnou péči o pleť obličeje. Prokrvuje kůži, vyhlazuje ji a zjemňuje. Nahrazuje plastové masážní houby a žínky.

K čemu se používá

  • Žínka na tělo
  • Pro masáže (peeling, saunování)
  • Houbička na nádobí a úklid (umyvadla, vany)

 

O značce

V Tierra Verde žijeme podle principů skutečně ekologického života, tedy True Eco. Jsme česko-slovenská společnost, ve které hledáme souvislosti, zkoumáme podstatu ekologických problémů a nacházíme jejich řešení. Výsledkem je 200 produktů téměř 100% rozložitelných v přírodě, jejichž prostřednictvím vám pomáháme žít ohleduplněji, šetrněji a udržitelněji.

Ve složení produktů neděláme kompromisy. Naše produkty nejsou testované na zvířatech a neobsahují ropné deriváty, chlór ani umělá barviva a syntetickou parfemaci. Svou energii vkládáme do trpělivého vysvětlování ohleduplnějších přístupů. Naše eko drogerie a eko kosmetika je koncentrovaná a snadno odbouratelná. I proto mohou naše klíčové produkty nést přísný certifikát Ecogarantie. Naším snem je čistá a zdravá planeta. Klademe důraz na zodpovědné chování nejen k ní, nýbrž i k lidem, kteří ji obývají. Lidskost a společenská odpovědnost jsou důležitou součástí našich firemních hodnot.


 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Tierra Verde s.r.o., Vintrovna 482/5d CZ 664 41 Popůvky, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% egyptská lufa, provázek ze 100% bavlny.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1073505