0
K pokladně

Sanytol Dezinfekční hydratující tekuté mýdlo Zelený čaj & Aloe Vera - Náhradní náplň

500 ml
Běžná cena
129,90 Kč 259,80 Kč/l

Značka: Sanytol

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tekuté mýdlo je naprostou klasikou v oblasti každodenní hygieny. Snadno se dávkuje a na rozdíl od klasického mýdla minimalizuje při používání přenos bakterií. Tekuté mýdlo SANYTOL se postará o jakýkoliv druh pokožky. 

Ve výrobku nejsou obsaženy parabeny. Správných účinků tohoto mýdla pomáhá docílit aloe vera.


O značce

Vše začalo v roce 1994, když se značka Sanytol, založená ve spolupráci s profesionály na dezinfekci v nemocničním prostředí, objevila na trhu s 5 výrobky, aby naplnila očekávání spotřebitelů v oblasti zdraví a bezpečnosti. Bez chlóru, tyto výrobky jsou zárukou bezpečnosti a zdraví pro celou rodinu.

Od té doby nepřestal Sanytol inovovat tak, aby mohl nabízet výrobky stále účinnější, odpovídající potřebám spotřebitelů. Značka Sanytol dnes nabízí široký výběr účinných a praktických řešení pro úklid a dezinfekci.

 

 

Adresa dodavatele
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. Sídlo společnosti: Průmyslová 1472/11 PSČ 10200 Praha 10, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladování při teplotě 5°-25°C
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Biocidní aktivní látka (PT1/AL): 9.5g/kg Benzalkonium Chloride (CAS: 63449-41-2)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073245