0
K pokladně

Menu Gold Čočka Beluga

500 g
Běžná cena
64,90 Kč 129,80 Kč/kg

Značka: Menu Gold

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Čočka beluga se řadí mezi drobnozrnné čočky. Po uvaření si zachová černou barvu a hezký tvar, je tedy ideální k použití do salátů, karbanátků, jako příloha nebo jako doplnění bílkovin do těstovinových jídel. I přesto, že není zbavena slupky, je její doba varu krátká. Před samotným vařením se nemusí namáčet. Obsahuje významné množství vlákniny a je zdrojem bílkovin. Je přirozeně bezlepková.

O značce

Se značkou Menu Gold se na českém i slovenském trhu můžete potkávat už více než 18 let. Produkty Menu Gold jsou vyrobeny z pečlivě vybraných druhů rýží, luštěnin a racionální výživy. Jednotlivým surovinám se důkladně věnujeme, aby se na váš stůl dostalo jen to nejlepší.

 

 

Návod k přípravě
Čočku přeberte, propláchněte a zalijte vodou. Přiveďte k varu a pozvolna vařte 23–27 minut do měkka. Před koncem vaření osolte podle chuti. Přebytečnou vodu slijte. Čočku není nutné před vařením namáčet.
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
LA Food s.r.o., Kvítkovická 1533, 763 61 Napajedla
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% čočka drobnozrnná beluga.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1384 kJ
Energetická hodnota 327 kcal
Tuky 1.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 47 g
Z toho cukry 2.9 g
Vláknina 12 g
Bílkoviny 26 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073196