0
K pokladně

Dr. Oetker 100 % vaječné bílky

15 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
38,90 Kč 2 593,33 Kč/kg

Značka: Dr. Oetker

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Příprava sněhového těsta nebyla nikdy jednodušší!

Prvotřídní 100% sušené, pasterizované vaječné bílky z chovů slepic ve volném výběhu. Praktické použití na pečení i vaření. V práškovém stavu jako zdroj kvalitního proteinu pro přípravu koktejlů a kaší. Po vyšlehání s vodou použít jako čerstvý bílek pro přípravu polevy či sněhového těsta bez nutnosti oddělovat žloutky. 

Balení odpovídá 5 čerstvým bílkům.

Použití: pro obnovení 1 bílku postupně přidávejte 3 PL vody ke 3 g (1-2 KL) sušeného bílku a šlehejte nebo důkladně rozmíchejte metličkou. Obnovený bílek použijte v receptech stejně jako čerstvý (příprava těsta na pusinky, dort Pavlova, palačinky atd.).

Jedinečný výrobek. Garance 100% výsledku.

Na zadní straně obalu je recept na Sněhové pusinky.

O výrobci 

Rodinná společnost Dr. Oetker nabízí nejrozmanitější dezerty v prášku, sladká a slaná jídla v prášku nebo práškové nápoje z prověřených a originálních receptur. Protože je v tuzemsku oblíbený, svůj sortiment neustále rozšiřuje. Cílem značky je vyrábět pokrmy s maximální péčí a z výhradně kvalitních surovin, aby byla zaručena kvalita a bezpečnost výrobků.

 

 

Návod k přípravě
15 g sušeného bílku odpovídá 5 čerstvým bílkům. Pro obnovení 1 bílku přidávejte postupně 3 PL vlažné vody ke 3 g (cca 1-2 KL) sušeného bílku a šlehejte nebo důkladně rozmíchejte metličkou dokud nevznikne hladká směs bez hrudek. Takto obnovený bílek lze použít v receptech stejně jako čerstvý (příprava pusinek, dortu Pavlova, bílkové polevy atd.) Sušený bílek lze také použít jako zdroj proteinu přidáním do kaší, smoothies, palačinek apod.15 g sušeného bílku odpovídá 5 čerstvým bílkům. Pro obnovení 1 bílku přidávejte postupně 3 PL vlažné vody ke 3 g (cca 1-2 KL) sušeného bílku a šlehejte nebo důkladně rozmíchejte metličkou dokud nevznikne hladká směs bez hrudek. Takto obnovený bílek lze použít v receptech stejně jako čerstvý (příprava pusinek, dortu Pavlova, bílkové polevy atd.) Sušený bílek lze také použít jako zdroj proteinu přidáním do kaší, smoothies, palačinek apod.
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Dr. Oetker, spol. s r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% sušený VAJEČNÝ BÍLEK. Může obsahovat stopy (sušený VAJEČNÝ ŽLOUTEK, MLÉKO, LUPINOVÁ MOUKA, OBILOVINY obsahující LEPEK).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1600 kJ
Energetická hodnota 381 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Bílkoviny 84 g
Sůl 3.1 g

Alergeny

Vejce Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1072701