0
K pokladně

Air Wick Active Fresh Osvěžovač vzduchu Vůně Jasmínových květů

237 ml
Běžná cena
99,90 Kč 421,52 Kč/l

Značka: Air Wick

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Nový Air Wick Active Fresh osvěžovač vzduchu ve spreji s 2x silnější technologií neutralizace zápachu ve srovnání s předchozím Air Wick osvěžovačem vzduchu ve spreji. Nic jiného než to, co potřebujete k odstranění nepříjemných pachů a osvěžení vašeho domova!

Vyzkoušejte novou řadu Active Fresh osvěžovačů vzduchu ve spreji nyní ve třech variantách. Vyberte si mezi vůní Eukalyptu a frézie, Jasmínových květů či Levandule a lilie.

Vlastnosti 

  • Vůně je obohacená o přírodní esenciální oleje
  • Bez hnacích plynů, barviv a ftalátů
  • Láhev je vyrobená ze 100% recyklovaného plastu
  • Rozprašovač je vyrobený z 35% recyklovaného plastu
  • Obsah balení: 237 ml


Použití

1. Odstraňte bezpečnostní pásek pro uvolnění rozprašovače 
2. Natočte směrem od Vaší tváře a zmáčkněte rozprašovač nejméně 3x pro plnou funkčnost
3. Při každém použití držte sprej ve svislé poloze a silně zmáčkněte rozprašovač
4. Uchovávejte na chladném místě mimo dosah slunečního záření
 

O značce

Každý má svůj jedinečný příběh vůně – včetně Air Wick®. Ten náš začal v roce 1943, kdy jsme začali nabízet naše domácí vonné výrobky ve Spojených státech. Jak se slovo šířilo a poptávka po našich prémiových vůních rostla rozšířili jsme se v roce 1953 s cílem dosáhnout do domů v Evropě, Kanadě a Austrálii.

V současné době jsou produkty Air Wick® k dispozici ve více než 60 zemích světa. Nabízíme široký sortiment řešení domácích vůní, včetně elektrického přístroje, Freshmatic® pokojových sprejů, vonných svíček, pokojové spreje, a dalších přenosných osvěžovačů vzduchu a vůní Sphere tekutých difuzérů. Naše domácí vůně jsou stejně rozmanité, od květinových, ovocných a gurmánských vůní po ložní prádlo, levanduli, citrusy a další.

S Air Wick® výrobky domácí vůně si můžete být jisti, že váš domov je vždy čerstvý, lákavý, a je odrazem vaší osobnosti. Ať už chcete vůni, která vás vezme pryč, nebo vás vnese domů, jste si jisti, že najdete perfektní vůně u Air Wick®. 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
RB (hygien Home) Czech Republic, spol. s.r.o, Vinohradská 2828/151, Atrium Flora, Budova B, 130000 Praha 3, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte na chladném místě mimo dosah slunečního záření.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1072690