0
K pokladně

Rauch Happy Day Happy Multivitamín XL

1.5 l

Nakupte více za méně

Běžná cena
65,90 Kč 43,93 Kč/l

Značka: Rauch

Země původu:
Srbsko
Popis produktu

Vícedruhový ovocný nápoj se 7 vitaminy. Obsah ovocné složky:nejméně 35%.

O značce 

"Happy Day" znamená jedinečnou chuť a nejvyšší kvalitu. Široký sortiment značek vás vezme na divokou jízdu napříč různými příchutěmi. Od klasiky jako je pomeranč nebo jablko až po místní kulinářské zážitky z jahod, nebo třeba exotické mango. Happy Day od Rauch nese označení V-Label a je veganský. Je certifikován rakouskou veganskou společností, která tak značku zaštiťuje. Zaměstanci pracují na procesu filtrace tak, aby nebylo zapotřebí přidávat želatinu. 

O výrobci 

Zrod společnosti Rauch Fruchtsäfte GmbH  & Co OG se váže k roku 1919. Svou pozornost Rauch soustředí především na džusy a ovocné nápoje. Skutečnost, že pití je životně důležité  společnost Rauch nebere na lehkou váhu, a proto nabízí extra dávku ovocnosti, svěžesti a čistoty z plodů, které nám příroda nabízí.

 

 

Adresa dodavatele
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01, Krnov
Skladovací podmínky
Po otevření skladujte v chladu a spotřebute do 3 dnů. Minimální trvanlivost do:viz vrchní část obalu.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 272 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 272 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

pitná voda, 35% vícedruhová ovocná šťáva z koncentrátu ovocných šťáv (jablko, pomeranč, ananas, citron, bílé hrozny, hruška, marakuja) a ovocná dřeň z koncentrátu (banán, jablko, mango, kvajáva, broskev), cukr, kyselina: kyselina citronová, vitaminy (vitamin C, vitamin B6, vitamin B12, niacin, biotin, kyselina panthothenová), beta-karoten, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 193 kJ
Energetická hodnota 46 kcal
Tuky < 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny < 0.1 g
Sacharidy 11 g
Z toho cukry 11 g
Bílkoviny < 0.5 g
Sůl < 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071952