0
K pokladně

Mattoni Neperlivá sklo

1 l
Běžná cena
20,90 Kč 20,90 Kč/l

Značka: Mattoni

Země původu:
Česká republika
Země provenience:
Česká republika

Vratná záloha: 5,00 Kč

Popis produktu

Skvělá vyvážená chuť přírodní i ochucené minerální vody Mattoni teď i ve skle u vás doma.

Perlivou, neperlivou i citronovou minerální vodu Mattoni si nyní můžete vychutnat v nových vratných lahví o objemu 1l. Nová skleněná lahev Mattoni osloví především milovníky vkusného stolování, neboť ji navrhl renomovaný designer Marek Mikovec. Skvěle se vyjímá na každém stole – při rodinném obědě, večeři s přáteli či speciálních a svátečních příležitostech.  Přepravka je pohodlná pro manipulaci i uskladnění v domácnosti. Nakupte, vypijte, vraťte a my čisté lahve znovu naplníme. Protože Mattoni je život. Znovu a znovu.

O značce 

Panenská příroda u Karlových Varů a jejich jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor dávají minerální vodě Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Vznik minerální vody Mattoni začíná na rozhraní masivů Doupovských hor, Krušných hor a Karlovarské vysočiny. Voda zde sestupuje pod zem a mineralizuje se okolními horninami. Jemnou perlivostí ji obohatí mladý oxid uhličitý z Doupovských hor. Poslední příměsí jsou minerály Karlovarského žulového masivu. Minerální voda známá jako Mattoni pak „dozrává“ v hloubce 125 až 230 metrů. Vyvážené minerály dávají Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Mattoni je skvělým doplňkem k jídlu či kávě, neboť minerály očišťují chuťové pohárky, a tak vše, co si dáte po Mattoni, chutná intenzivněji.

O dodavateli 

Skupina Mattoni 1873 je největším výrobcem nealkoholických nápojů ve střední Evropě a expanduje i do Evropy jižní. Vedle tradičních minerální vod Mattoni, Szentkirályi nebo Knjaz Miloš vyrábíme a distribuujeme i světoznámé značky, jako je Pepsi, Mirinda, Lipton, Schweppes či Lay's.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním světlem, Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů
Název a adresa výrobce
Mattoni 1873 a.s. Horova 3 360 01 Karlovy Vary ČR
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kationty (mg/l):, Mg²+: 25,0, Ca²+: 84,5, Na+: 69,9, Anionty (mg/l):, Cl-: 12,0, SO₄²-: 40,0, HCO₃-: 528, NO₃-: <0,5, NO₂-: <0,005, Obsah rozpuštěných pevných látek (mg/l): 525.

Země

Země provenience Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071919