0
K pokladně

HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6x1l

6 l
Akční cena 169,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
189,90 Kč 31,65 Kč/l

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

HiPP Baby přírodní neperlivá minerální voda pochází z pramene se skalních hlubin alpského pohoří Chiemgau. Uprostřed čisté přírody se rodí voda, která se nemusí převařovat, má nízký obsah sodíku a je vhodná pro přípravu kojenecké stravy. Plněno ihned po odčerpání, vhodná i pro přípravu čaje a kávy. 

Lokalita a název zdroje: Siegsdorfer Petrusquelle , pohoří Chiemgau

  • S nízkým obsahem sodíku
  • Přísně kontrolováno – dle zákona
  • Připravené k použití bez převaření
  • Pro přípravu kojenecké stravy
  • Ideální pro uhašení žízně či na ředění HiPP ovocných šťáv

 

O značce

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

 

 

Adresa dodavatele
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, Praha 5 155 00, Česká republika
Skladovací podmínky
Před prvním použitím se přesvědčte, že je láhev nepoškozená. Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před mrazem. Podávejte dítěti pod dohledem. Po otevření uzavřete, uchovávejte v chladničce. Druhý den po otevření doporučujeme vodu před použitím převařit. Balené v ochranné atmosféře.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071653