0
K pokladně

Hami Keksíky dětské sušenky 6m+

180 g
Běžná cena
74,90 Kč 416,11 Kč/kg

Značka: Hami

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce

Věděli jste, že jídlo vhodné do ruky, jako jsou např. dětské sušenky nebo kousky zeleniny a ovoce, pomáhá dítěti rozvíjet schopnost držení předmětů v ruce a koordinaci pohybů? Obilné křupavé sušenky Hami Keksíky jsou tvarem a velikostí speciálně uzpůsobeny do malých dětských ručiček a jsou vhodné pro prořezávání prvních zoubků. Pro svou lahodnou chuť jsou také ideální jako doplněk svačinky.

Víte, proč jsou Hami dětské sušenky tak výjimečné?

  • Snadno se rozpouští
  • Ideální pro prořezávání prvních zoubků
  • Obsahují vitamíny skupiny B, železo a vápník
  • 100% bez konzervantů dle zákona*
  • Lahodná chuť
  • Kojenecká kvalita


Důležitá upozornění

Hami dětské sušenky Keksíky jsou potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce. Při krmení sušenkami nenechávejte dítě bez dozoru. Již od prvního zoubku pravidelně pečujte o chrup dítěte – přispějete tak k jeho ochraně před zubním kazem. nenechávejte samotné. Dětské sušenky mohou být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech.

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

 

O značce

Česká značka Hami s dlouholetou tradicí známá díky svým výrobkům výživy pro ty nejmenší až po děti předškolního věku. Všechny produkty byly vyvíjeny ve spolupráci s výživovými experty, a tak je každý výrobek přizpůsoben všem věkovým kategoriím dětí a jejich specifickým potřebám pro správný vývoj. Nabídka je velmi široká a obsahuje kojenecká mléka, kaše, dětské výživy, sušenky, cereálie, tyčinky a nápoje.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě (max. 25° C). Hami Safari sušenky jsou baleny v uzavíratelném sáčku, který zachovává křehkost a lahodnou chuť sušenek. Doba spotřeby po otevření je 3 týdny.
Název a adresa výrobce
Nutricia a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, ČR
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka 75 %, cukr, palmový olej, sušené odtučněné MLÉKO, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, vinan draselný), uhličitan vápenatý, extrakt ječmenného sladu, aroma, emulgátor (sójový lecitin), směs vitamínů B1, B2, Niacin, B6, mléčnan železnatý. Může obsahovat vejce.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1810 kJ
Energetická hodnota 429 kcal
Tuky 10 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.6 g
Sacharidy 75 g
Z toho cukry 21 g
Bílkoviny 8.7 g
Sůl 0.13 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071611