0
K pokladně

Brilanz Síť do okna 150x180 cm + páska 6,6 m

Nakupte více za méně

Běžná cena
144,90 Kč 144,90 Kč/ks

Značka: Brilanz

Země původu:
Čína
Popis produktu

Síť do okna 150x180 cm + páska 6,6 m.

O značce

Značka BRILANZ představuje Vám ucelenou řadu domácích potřeb a výrobků pro úklid, které jsou vhodné jak pro domácnosti, tak i kanceláře a veřejné prostory. Nabídka zahrnuje více než kvalitních produktů 350 produktů za skvělé ceny.

V nabídce BRILANZ najdete kvalitní úklidové potřeby s vysokým standardem a ekonomickou hladinou cen, stejně tak i úklidové potřeby s velmi vysokým standardem, měkčenou protiskluzovou rukojetí a dlouhou životností.

Nabídka obsahuje výrobky pro úklid podlahy, jako jsou vědra, mopy, kartáče na podlahu, smetáky a lopatky. Pro mytí nádobí zde najdete celou řadu praktických pomocníků - houbiček, drátěnek, kartáčů na nádobí a utěrek v mnoha provedeních. Pro WC a koupelnu pak mnoho pomůcek pro úklid, WC kartáče, zvony, ale také další doplňky pro organizace koupelny jako jsou kelímky, misky na mýdlo, dávkovače, koupelnové závěsy a předložky. 

V nabídce nemůžou chybět také produkty na sušení prádla – sušáky, koše na prádlo, kolíčky a prkna na žehlení, ale také třeba ramínka, stojany a obaly na šaty. V neposlední řadě nabídku doplňují odpadkové koše, boxy a organizéry na ukládání nejrůznějších předmětů, předložky a mnoho dalších výrobků pro úklid a vybavení domácnosti.

Jsme přesvědčeni, že naše produkty dokáží domácí práce usnadnit, umožní ušetřit čas strávený uklízením a věnovat ho jiným aktivitám.

Adresa dodavatele
VETRO-PLUS a.s., Vocelova 1176, 500 02 Hradec Králové, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1071412