0
K pokladně

Vitakraft Menu Vital pro králíky

1 kg

Nakupte více za méně

Běžná cena
109,90 Kč 109,90 Kč/kg

Značka: Vitakraft

Země původu:
Německo
Popis produktu

Kompletní krmivo pro zakrslé králíky.

Vyvážená směs odpovídá specifickým potřebám těchto zvířátek, která jim nejen chutná, ale dodává jim všechno, co potřebují pro zdravý život. 

Obsahuje životně důležité vitamíny, minerály a stopové prvky. Vysoký obsah surové vlákniny podporuje obrušování zubů a zdravé trávení. Přírodní minerály a rostlinné výtažky redukují nepříjemné zápachy výkalů. Receptura bez barviv, konzervantů a umělých aromat a obsahu cukru. 

Vyvinuto veterináři a odborníky na hlodavce.

Krmný návod: 45-55g denně + seno + čerstvá voda

O ZNAČCE

Vitakraft rozumí vnitřnímu poutu mezi člověkem a zvířetem a chce každý den zlepšovat to společné mezi nimi.
V každé domácnosti se zvířetem a všude na světě. Zcela ve smyslu poselství značky - Vitakraft. S láskou.

Vitakraft - z drobného zemědělského maloobchodníka na nadnárodního prodejce krmiv pro zvířata. To, co začalo před téměř 180 lety jako malý obchod s krmivy ve vesnici Heiligenrode
blízko Brém v Německu, se časem vyvinulo na jednu z nejúspěšnějších firem v oboru péče o zvířata. Od samého začátku se naše filozofie a činnost naší firmy řídila jednou hlavní zásadou
„Z lásky ke zvířatům.” Po celém světě více než 2 000 zaměstnanců vyrábí a prodává denně přes 1,2 milionů kvalitních výrobků Vitakraft.

Vitakraft nyní zastupují místní obchodní společnosti v 19 zemích celého světa.

Adresa dodavatele
Vitakraft CHOVEX s.r.o., Třanovice čp.287, 739 53 Hnojník, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vedlejší produkty rostlinného původu (10,6% vojtěška), obiloviny, zelenina (1% sušená dýně, 1% sušená mrkev), ovoce (1% sušené jablko), 0,9% sušené mátové listy, minerály, 0,6% sušený tymián, 0,3% sušené květy heřmánku, oleje a tuky, 0,2% květy ibišku, extrakt Yucca Schidigera.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1070930